SZKOLENIE PRZEWODNIKÓW 600

Zapraszamy pasjonatów historii naszego miasta i okolic oraz osoby, które chcą dzielić się swoją wiedzą o Bydgoszczy, a tym samym być ambasadorami naszego miasta, jako atrakcyjnej turystycznie destynacji. Nabór na Szkolenie Certyfikowanych przewodników turystycznych po Bydgoszczy i okolicy potrwa do 19 kwietnia 2024 do godz. 16:00.
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres biura projektu: biuro.bylot@gmail.com

W szkoleniu mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat, mają wykształcenie co najmniej średnie i nie były dotąd karne za przestępstwa.

Podstawą do udziału w szkoleniu będzie pozytywne przejście rozmowy kwalifikacyjnej i uiszczenie opłaty. Preferowane będą osoby ze znajomością języków obcych.
Zajęcia odbywały się będą w godzinach popołudniowych 2 razy w tygodniu, natomiast wyjazdy studyjne będą się odbywały w soboty (od 8-10 godzin, 3 razy w czasie całego cyklu). Cykl szkoleniowy obejmuje 120 godzin zajęć teoretyczno-warsztatowych i będzie zakończony egzaminem teoretycznym i praktycznym.
Odpłatność za szkolenie wynosi 984 PLN brutto i będzie płatna po podpisaniu umowy na odbycie szkolenia.

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy. Informacji szczegółowych udziela: Jan Karol Słowiński tel. 691 794 110

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy.pdf)formularz zgłoszeniowy.pdf[ ]153 kB