Od 4 listopada, w bydgoskim Myślęcinku, na terenie Parku Rozrywki-Zaginiony Świat znajdziecie zupełnie nową, zimową atrakcję. Park iluminacji "Odnaleziony Świat" to niesamowity, multimedialny spacer w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem.

Park iluminacji | Bydgoszcz | Myślęcinek

Tego typu atrakcje, spotykane od lat w amerykańskich ogrodach botanicznych, są coraz popularniejsze także w Europie.

Park będzie multimedialną opowieścią bazującą na zderzeniu przeszłości z przyszłością, pełną bajkowych iluminacji, zaskakujących efektów świetlnych, niesamowitych rozwiązań scenograficznych uzupełnionych atrakcyjną muzyką. „Odnaleziony Świat” to fantastyczna przygoda dla całych rodzin, a także świetny pomysł na wieczorny spacer dla wielbicieli nowoczesnych multimediów. Odwiedzający m. in. wejdą na pokład łodzi podwodnej czy zrobią sobie zdjęcie z robotami.

Bilety do Parku Iluminacji "Odnaleziony Świat"

Poniedziałek - czwartek: Ulgowy 20 zł | Normalny 23 zł | Rodzinny 79 zł

Piątek- niedziela: Ulgowy 23 zł | Normalny 26 zł | Rodzinny 89 zł

Bilet rodzinny:
Wstęp dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci lub 1 osoby dorosłej i 3 dzieci (dzieci do 18. roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny dla każdego członka rodziny po okazaniu karty.

Ulgowy: uczniowie, studenci (do 26. roku życia), emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

Dojazd i godziny otwarcia

Park iluminacji „Odnaleziony Świat” otwarty będzie codziennie od 4 listopada do lutego, w godzinach od 16 do 21 (ostatnie wejście o 20, godziny otwarcia zależne od zachodu słońca). Wejście od pętli tramwajowej przy ul. Rekreacyjnej. Dojazd tramwajami 1, 2 i 10, autobusami 52, 93 i 94 lub indywidualnie – miejsca parkingowe zlokalizowane są wzdłuż ulicy Rekreacyjnej.

Zobacz więcej:

-->> Park Myślęcinek w Bydgoszczy

-->> Zima w mieście