Bydgoska Karta Turysty to projekt realizowany przez Miasto Bydgoszcz, którego celem jest ułatwienie turystom zwiedzania miasta. To sposób na ciekawe i oszczędne spędzenie czasu wolnego w mieście i okolicy. Dzięki wykupieniu pakietu turysta otrzymuje szereg darmowych usług i atrakcyjnych rabatów w obiektach gastronomicznych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Karta dostępna w wersji mobilnej, w wygodnej i łatwej w użytkowaniu aplikacji.

szczegóły -->> karta.visitbydgoszcz.pl

karta turysty BydgoszczJakie są zyski z posiadania BKT?

• Po pierwsze, zwiedzanie — z Bydgoską Kartą Turysty wejściówki do głównych atrakcji turystycznych Bydgoszczy są bezpłatne!
• Po drugie, zniżki — odwiedziny w restauracjach, kawiarniach, wyjątkowy spektakl, kajaki: Bydgoska Karta Turysty to sposób na tanie zwiedzanie!

Dla kogo dedykowana jest BKT?

Bydgoska Karta Turysty to specjalna oferta dla turystów odwiedzających Bydgoszcz. 

Gdzie można kupić BKT?

W ramach karty każdy zainteresowany będzie mógł wykupić Pakiet zwiedzanie w dwóch dostępnych opcjach czasowych: 24h i 48h. Zakup karty możliwy jest wyłącznie w wersji elektronicznej na stronie Bydgoskiej Karty Turysty karta.visitbydgoszcz.pl, lub poprzez dedykowaną aplikacją mobilną.

Jakie są dostępne pakiety?

1) Pakiet zwiedzanie — pakiet uprawnia do skorzystania z 20 darmowych atrakcji dostępnych na terenie Bydgoszczy oraz wielu atrakcyjnych zniżek na poziomie 10-20% do restauracji, kawiarni i innych obiektów będących Partnerami Bydgoskiej Karty Turysty.
2) Pakiet powitalny — pakiet powitalny otrzymują turyści korzystający z usług obiektów noclegowych, które są Partnerami Bydgoskiej Karty Turysty. 
3) Pakiet zwiedzanie + komunikacja, dzięki któremu turysta będzie mógł również korzystać z transportu publicznego.

Kto może zostać Partnerem Bydgoskiej Kart Turysty?

1) Obiekty noclegowe zainteresowane współpracą w ramach oferowania swoim gościom Pakietu powitalnego.
2) Obiekty kulturalne, gastronomiczne, rozrywkowe, sportowe i inne atrakcje turystyczne, które są zainteresowane współpracą w ramach Pakietu zwiedzanie i/lub Pakietu powitalnego.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu: telefonicznie +48 52 340 45 50 mailowo karta@visitbydgoszcz.pl lub osobiście w Bydgoskim Centrum Informacji ul. Batorego 2.