W Bydgoszczy bez trudu zorganizujesz małe i średnie wydarzenia w urokliwym centrum miasta, nad samą rzeką. Dzięki świetnie wyposażonym hotelom z zapleczem konferencyjnym, a także pobliskiemu centrum kongresowemu Opery Nova realizacja szkolenia, konferencji czy wieczornej gali będzie przyjemnością. Dogodna lokalizacja sprawi, że dodatkowe atrakcje dla gości będą na wyciągnięcie ręki, a lokalni organizatorzy zadbają o ich unikatowość i wysoką jakość.Bydgoszcz | Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze | MICE

Do wymagań organizatorów największych wydarzeń dopasuje się nowoczesne Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze. Zlokalizowane jest ono zaledwie 6 km (15 minut samochodem) od ścisłego centrum miasta, a zarazem w spokojnym otoczeniu leśnego parku i Ogrodu Botanicznego.

Dzięki międzynarodowym połączeniom lotniczym oraz dogodnej sieci dróg i połączeń kolejowych do Bydgoszczy łatwo jest dojechać, a stale rozwijająca się, różnorodna baza noclegowa i gastronomiczna spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

* Bydgoszcz to jedno z największych polskich miast, ale nie nadmiernie zatłoczone, z bogatą historią, ale nowoczesne i tętniące życiem.

Bydgoszcz | Spotkania nad rzeką | fot. Robert Sawicki* Między większością obiektów konferencyjnych, restauracji, a także atrakcji oferowanych w czasie wolnym można poruszać się pieszo

* Dobra lokalizacja i dogodne połączenia drogowe i kolejowe zapewniają łatwy dojazd do wszystkich dużych miast w Polsce.

* Regionalny port lotniczy w Bydgoszczy obsługuje międzynarodowe połączenia, a większe lotniska w Gdańsku i Poznaniu oddalone są jedynie o 2 godziny drogi.

* Lokalna infrastruktura do organizacji spotkań jest tu dobrze rozwinięta i nowoczesna, a firmy realizujące wydarzenia profesjonalne i z dużym doświadczeniem.

* Ceny usług związanych z branżą spotkań są tu konkurencyjne względem innych dużych miast.

* Wiele unikatowych atrakcji (np. Exploseum, Muzeum Mydła, spływy i rejsy po Brdzie) urozmaici program podróży motywacyjnej oraz wolny czas między spotkaniami.

Zobacz również:

-->> Lista bydgoskich hoteli

-->> Przegląd bydgoskich sal konferencyjnych

-->> Organizatorzy wydarzeń

-->> Bydgoszcz Convention Bureau