Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

BCTW oferuje 11.000 m² powierzchni ekspozycyjnej o wysokości 13m, nieograniczonej żadnymi elementami konstrukcyjnymi, na prawie 7 tysięcy osób. Dzięki systemowi elektrycznych ścian mobilnych, możliwy jest podział na trzy hale i organizacja kilku niezależnych wydarzeń w tym samym czasie (konferencja, bankiet, koncert).


Nad częścią targowo-wystawienniczą góruje przestronna antresola. Szeroka na 5 metrów i długa na 200 metrów rozciąga się na całej długości hali i daje się, tak jak hala, podzielić na trzy niezależne segmenty.


Część konferencyjna od 30 do ponad 500 osób, utrzymana jest w konwencji 4 pór roku. Wystrój każdej z 4 sal cechuje się inną kolorystyką. Każda sala konferencyjna jest komfortowa, nowocześnie wyposażona i klimatyzowana. Istnieje możliwość ich całkowitego zaciemnienia.


Nad wejściem głównym nowoczesnego Centrum usytuowane jest obszerne lobby o powierzchni prawie 380 m. Świetnie nadaje się do organizacji bankietu lub przerwy kawowej. Tutaj można się spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczeniami.


W strefie przeznaczonej na spotkania biznesowe w elitarnym gronie BCTW dysponuje dwoma VIP-roomami. Są one wyposażone w szereg udogodnień.


W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking na ok. 650 miejsc dla samochodów osobowych oraz specjalny parking dla autokarów i samochodów ciężarowych.


Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze jest miejscem dzielenia się wiedzą i doświadczeniami pomiędzy kontrahentami. Udział w targach oraz konferencjach organizowanych w BCTW to wyjątkowa okazja nawiązania cennych kontaktów w branży.


Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem