CH Focus RoboExpo

Roboty opanowały Bydgoszcz! Od 7 lutego do 31 kwietnia czeka na Was niezwykła wystawa robotów i interaktywnych technologii RoboExpo, prezentująca najnowocześniejsze osiągnięcia robotyki. Rozmowa z robotami, warsztaty programowania czy symulator jazdy - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na miłośników nowoczesnych technologii.  

Na wystawie o powierzchni aż 700 mkw. zaprezentowano wiele przykładów imponujących osiągnięć z dziedziny robotyki i sztucznej inteligencji, w tym ponad 50 nowoczesnych robotów z całego świata! Można spotkać m.in. Promobot V4, który porozumiewa się z ludźmi w różnych językach, popiersie Elvisa Presleya, które imituje postać, głos i ruchy legendarnego piosenkarza, ale też roboty- zwierzęta: Unitree A1 – niezwykle zaawansowany technologicznie robot-pies i Aibo 2 – robo-szczenię. 

RoboExpo to niesamowita atrakcja dla całych rodzin, ale także spora dawka wiedzy! Oprócz wystawy, organizatorzy przygotowali ciekawe warsztaty, a o określonych godzinach teatr robotów.

RoboExpo czynne jest codziennie, w okresie od 7 lutego do 31 kwietnia, w godz. 10.00-20.00. Wystawa jest zlokalizowana na parterze CH Focus. Wydarzenie jest biletowane. Bilety online na wystawę można zakupić na stronie https://roboexpo.pl.

Czas: 07.02-21.04.2024 (codziennie w godz. 10.00-20.00)
Miejsce: Centrum Handlowe Focus (parter galerii obok salonu H&M)

 Zobacz również:

Atrakcje turystyczne dla dzieci 

Plan na weekend z dziećmi w Bydgoszczy