Paszport turystyczny 2018 | Kujawsko-Pomorskie | Bydgoszcz 

Najnowszy Paszport turystyczny można już odebrać m.in. w Bydgoskim Centrum Informacji. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zwiedzania oraz zbierania pieczątek!

Tegoroczna 7. edycja „paszportowej zabawy” to aż 118 atrakcji, 51 punktów pieczątkowych oraz 9 Konstelacji dobrych miejsc. Dołączyć do tej akcji można na dwa sposoby: podróżując z tradycyjną książeczką lub pobierając aplikację na telefon. Do tej niezwykłej przygody zapraszają wspólnie Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Na czym polega zabawa?

„Paszportowcy” zbierają pieczątki, które potwierdzają pobyt w miejscowości biorącej udział w konkursie. Ponadto należy napisać rekomendację promującą ulubioną Konstelację (jedną z dziewięciu, które znalazły się w Paszporcie 2018). Zebranie minimum 20 pieczątek z przynajmniej 5 różnych Konstelacji daje szansę zdobycia vouchera na atrakcyjny pobyt w regionie. Zdobycie minimum 10 stempli umożliwia otrzymanie innych ciekawych nagród. Konkurs trwa do 30 września 2018 roku, a ogłoszenie wyników nastąpi 15 października.

Paszport turystyczny można otrzymać w punktach Informacji Turystycznej, u Partnerów kampanii oraz w siedzibie Organizatora.

Więcej informacji na stronie paszport.kujawsko-pomorskie.travel/ 

Zobacz również:

-->> Najważniejsze wydarzenia w Bydgoszczy w 2018 roku

-->> Atrakcje w regionie

-->> Atrakcje turystyczne nad rzeką