fot. R.Sawicki
Na terenie otwartego w Myślęcinku w listopadzie ub.r. Akwarium i Terrarium można korzystać z dostępu do Bezpłatnego Miejskiego Internetu. Sieć darmowego Internetu w mieście jest sukcesywnie rozbudowywana.Z sieci „Bydgoszcz” do tej pory w Myślęcinku można było korzystać na terenie przylegającym do budynku Zarządu, tj. nieopodal głównych parkingów LPKiW. Teraz z Bezpłatnego Miejskiego Internetu skorzystają zwiedzający nowy pawilon, który powstał w ub.r.

W sieci darmowego Internetu w mieście są m.in. hala Łuczniczka i Artego Arena, stadion Zawiszy oraz większość z osiedlowych filii Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy. Z sieci „Bydgoszcz” można także skorzystać na Wyspie Młyńskiej czy też na „orliku” przy ZS nr 19 przy ul. Grzymały-Siedleckiego.

Pawilon Akwarium i Terrarium to miejsce skupiające jednocześnie rodzimą i egzotyczną faunę saków, ptaków, gadów, płazów, ryb i bezkręgowców. O jego niepowtarzalności świadczy przede wszystkim Wisłarium, czyli ekspozycja składająca się z czterech panoramicznych akwariów dla ryb prezentujących różne odcinki rzeki Wisły, terrariów dla gadów i płazów krajowych oraz wolier dla ptaków związanych ze środowiskiem wodnym.