Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

W ramach akcji Gdańsk zaprasza Bydgoszcz, goście znad morza przygotowali dla nas moc atrakcji. Gdańsk rozgości się na płycie Starego Rynku w najbliższą sobotę (18.06) w godzinach 12.00-20.00 i w niedzielę(19.06) 12.00 do 19.00.

W namiocie Gdańska czeka na nas mnóstwo niespodzianek . Najmłodsi miło spędzą czas w kąciku dziecięcym prowadzonym przez zawodowych animatorów - w programie m.in. kolorowanki, rysowanie i malowanie buziek ! Z kolei starsi, z racji trwających Mistrzostw UEFA Euro 2016, będą mogli spróbować swoich sił w popularnych „piłkarzykach”, na specjalnie oznakowanym stole VisitGdansk.

Będzie także możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Jeden z nich będzie polegał na zrobieniu sobie zdjęcia z Gdańskiem w tle, które można znaleźć na jednej ze ścian namiotu. Wystarczy wrzucić swoje zdjęcie np. na facebooka z hasztagami: #visitgdansk oraz #kartaturysty, a następnie zaprezentować taki wpis obsłudze, aby otrzymać upominek związany z Gdańskiem. Oprócz tego nie zabraknie materiałów informacyjnych i gadżetów poświęconych Gdańskowi. Wszystkie doskonale poszerzą wiedzę na temat Grodu nad Motławą.

Więcej informacji na temat akcji ,,Gdańsk zaprasza Bydgoszcz" stronie: http://visitgdansk.com/

Jednocześnie VisitGdańsk poleca bydgoskie atrakcje -->> Co robić w Bydgoszczy?