Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

City Hotel

City Hotel

City Hotel w Bydgoszczy  znajduje się w samym centrum miasta przy ul. 3 Maja 6. Ta doskonała lokalizacja sprawia, że hotel jest idealnym miejscem pobytu. Spacerem w kilka minut można dotrzeć od parku, Wyspy Młyńskiej i Starego Miasta, opery, teatru czy  centrów handlowych. Atutem jest też bardzo dobra komunikacja z innymi rejonami miasta.
City Hotel dysponuje 170 pokojami o zróżnicowanym standardzie,  dużym parkingiem, centrum konferencyjnym z 6 salami przystosowanymi do organizacji eventów firmowych i uroczystości prywatnych. Na smaczny posiłek warto wybrać się do hotelowej Restauracji 3V6  lub Tiger Baru.  Rodzinny obiad, spotkanie biznesowe czy lekka przekąska to dobre okazje, by skosztować potraw z bogatej karty menu. Aby uprzyjemnić pobyt swoim gościom hotel  oferuje wiele udogodnień (sauna, wanna z hydromasażem, gabinet masażu, siłownia, salon fryzjerski , wypożyczalnia rowerów, kasyno, bezpłatny internet, 24 h room service, pralnia, bankomat).   

Sale konferencyjne usytuowane na parterze i pierwszym piętrze umożliwiają elastyczną aranżacji przestrzeni. Na czwartym piętrze znajduje się kameralna salka idealna do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych czy spotkań biznesowych w wąskim gronie.

Sala A - 150 osób
Sala B - 120 osób
Sala C - 80 osób
Możliwość połączenia w/w sal w jedną powierzchnię

Sala D - 110 osób
Sala E - 120 osób
Możliwość połączenia w/w sal w jedną powierzchnię


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem