Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wielkie Trio i inne opowieści - spotkanie z Joanną Jagiełło

Gdzie?
Wielkie Trio i inne opowieści - spotkanie z Joanną Jagiełło

Prowadzenie: Jolanta Niwińska


Joanna Jagiełło – autorka kilkudziesięciu książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. Kawa z kardamonem, Zielone martensy, Zbój, Najukochańsza, Wielkie Trio i potwór z Loch Ness. Wielokrotnie nagradzana, m.in. w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren i przez Polską Sekcję IBBY. Ukończyła studia na Wydziale Neofilologii (Instytut Anglistyki) na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładała językoznawstwo na UW, pracowała jako nauczycielka angielskiego w gimnazjach i liceach. Współpracowała z czasopismami „Perspektywy”, w którym m.in. prowadziła kolumnę poetycką „Karczma pod pegazem”, oraz „Cogito”. Ma dwie córki, Julkę i Basię, będące dla niej nieustającą inspiracją i źródłem wiedzy o świecie. Lubi grać na gitarze i komponować piosenki, malować, podróżować, ale przede wszystkim wymyślać niezwykłe historie. W wolnych chwilach czyta polską prozę i szwedzkie kryminały.


Wydarzenie organizowane przez Jolantę Niwińską z Fundacji Bookcrossing Polska, w ramach 21. edycji Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek.


Wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem