Event Total zajmuje się kompleksową organizacją oraz wykonaniem wszelkiego typu imprez oraz eventów. Realizuje imprezy firmowe, integracyjne, plenerowe, akcje promocyjne oraz wydarzenia event marketingowe. Podejmuje działania związane obsługą techniczną imprez oraz ich kompleksowym zabezpieczeniem od strony formalnej i prawnej. Zapewnia program artystyczny i rozrywkowy na najwyższym poziomie. Wszystko to sprawia, że ich imprezy mają niezapomniany charakter, a świat eventów nie ma dla nich tajemnic.

Telefon: 570 099 808
mail: biuro@eventtotal.pl
www.eventtotal.pl

Organza obsługuje takie uroczystości jak jubileusze, konferencje, gale rozdania nagród, zjazdy, otwarcie firmy, a także imprezy o charakterze promocyjnym. Organizuje zarówno eventy indoorowe: organizowane w siedzibie firmy, jak również w lokalach gastronomicznych, salach balowych, centrach konferencyjnych, hotelach i klubach rozrywkowych. Obsługiwane są także imprezy plenerowe, takie jak: festyny, pikniki, pokazy, koncerty i występy artystyczne.

Telefon: 607 828 781
mail: biuro@organza-imprezy.pl
www.organza-imprezy.pl

Ipron Events działa na terenie całego kraju, dojeżdża tam, gdzie inne firmy nie dają już rady organizować imprez integracyjnych. W zależności od przygotowanych wcześniej scenariuszy organizuje imprezy nad morzem, w górach, i w centralnej Polsce. Dla szkół, firm i mieszkańców Bydgoszczy proponuje przygotowany przez firmę poligon na terenie Exploseum DAG Fabrik Bromberg. Ipron Events organizuje imprezy integracyjne, militarne, eventy, gry i rajdy terenowe w oparciu o najwyższej klasy sprzęt. Gwarancją dobrej zabawy klientów jest przygotowanie techniczne i profesjonalna obsługa przez instruktorów.

Telefon: 537 777 772
mail: ipron@ipron.pl
www.ipronevents.pl

Remedia zorganizuje dla Ciebie wyjazdy firmowe i integracyjne. Pomoże przy gali, kongresie, premierze, promocji marki. Masz nietypowe zlecenie? Świetnie! Remedia z chęcią przygotuje dla Ciebie wystawę, wernisaż, targi, pokazy tematyczne czy nawet grę miejską! Kompleksowa organizacja konferencji i szkoleń to dla nich żaden problem. Gwarantują ciekawą formę i przyjazną atmosferę.

Telefon: 603 165 787
mail: biuro@remedia.pl
www.remedia.pl

Biuro Turystyki Visite.pl zajmuje się kompleksową obsługą gości odwiedzających Bydgoszcz. Oferta biura obejmuje:
- zwiedzanie Bydgoszczy i regionu z przewodnikiem (również fabularyzowane i tematyczne, np. szlakiem piwnym)
- organizację miejskich gier turystycznych i wydarzeń motywacyjnych
- kompleksową organizację pobytu w Bydgoszczy i regionie turystów indywidualnych i grupowych
- organizację wycieczek szkolnych do Bydgoszczy i regionu
Daria Kieraszewicz
Telefon: 52 521 47 96, 607 566 388
mail: daria@visite.pl
www.visite.pl

Events in Poland specjalizuje się w świadczeniu usług przychodzących na terenie całej Polski dla indywidualnych podróżników i grup, organizujemy również spotkania biznesowe, konferencje i wycieczki motywacyjne. Od 2009 r., Kiedy zostaliśmy powołani do życia przez naszą firmę macierzystą FLUGO (1998), oferujemy nasze doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w zakresie spotkań, zachęt, zjazdów i podróży grupowych tym, którzy zdecydowali się odwiedzić Polskę.

Telefon: +48 53 31 31 670
www.eventsinpoland.pl