Tunel aerodynamiczny MaxFly

 

Tunel Aerodynamiczny Maxfly

 

Tunel aerodynamiczny MaxFly, to urządzenie rekreacyjno-szkoleniowe. Oferta latania w pionie jest dla wszystkich tych, którzy już opanowali spadanie w powietrzu oraz tych, którzy mają za sobą niewielką ilość wykonanych skoków, a także dla osób planujących przyszłe szkolenie spadochronowe lub dla tych, którzy po prostu chcą poczuć się jak ptak.

Godzina w tunelu jest równoznaczna z 60-cioma skokami z samolotu! W tunelu można „polatać” indywidualnie, firmowo lub rodzinnie. Dla certyfikatu, ze zwykłej ciekawości lub dla spełnienia marzenia.


Latanie w tunelu jest idealne dla studentów AFF (ang. Accelerated Free Fall - podstawowego szkolenia spadochronowego), a także „zielonych” kandydatów do szkolenia AFF. Pod okiem instruktorów-profesjonalistów można udoskonalić technikę latania. W pierwszym locie adept zapoznaje się z siłami, jakie działają na ciało i jak im się przeciwstawić, by utrzymać odpowiednią pozycję. Po przeszkoleniu i opanowaniu techniki ułożenia ciała w strudze powietrza ograniczonej ścianami tunelu, można pewniej i szybciej opanować skydiving.
Z tunelu może korzystać każda zdrowa osoba, o wadze do około 90 kg, która nie ma przeciwwskazań medycznych do latania samolotem. Podsumowując: tunel to świetna zabawa dla małych i dużych, dla sportowców i „kanapowców”!

kontakt:

http://dlaextremalnych.pl/

https://www.facebook.com/tunel.maxfly/info