Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

“UNIVERSEalnie”- koncert utworów zespołu Universe w wykonaniu Radka Bugańskiego

Gdzie?
“UNIVERSEalnie”- koncert utworów zespołu Universe w wykonaniu Radka Bugańskiego

9 września 2022 o g. 18:00 Otwarta Przestrzeń “Światłownia”, przy ul. Św. Trójcy 15 w Bydgoszczy zaprasza na koncert poświęcony twórczości Mirosława Breguły pt.“UNIVERSEalnie”. Podczas muzycznego spotkania będzie okazja zasłuchać się w mniej ibardziej znanych utworach zespołu Universe w wykonaniu i aranżacji Radosława Bugańskiego.
Niezwykła atmosfera, nastrojowe brzmienie instrumentów, niekontrolowane łzy, przejmujący wokal i liryczne, przepełnione uczuciowością ballady. Tak w skrócie opisać można nadchodzący koncert Radka Bugańskiego, który już 9 września wystąpi na scenie “Światłowni”, wypełniając przestrzeń najpiękniejszymi utworami zespołu Universe. Podczas wyjątkowego wieczoru ballad usłyszymy m.in. takie, w pełni zasługujące na miano kultowych, utwory jak „Mr. Lennon”, „Ciągle szukam drogi”, „Najbardziej z wszystkich kobiet”, „Noc i ja”, „Bo to taka piękna miłość”, „Deszczowa Nieznajoma” czy przejmujący do szpiku kości „Mijam jak deszcz”. Pomimo prostych środków artystycznych, koncert będzie cudowną, emocjonalną, a nawet magiczną podróżą muzyczną, łączącą niesamowity profesjonalizm młodego muzyka z jego fantastyczną zdolnością do wywoływania wzruszeń.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem