Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

RSP2024 - Rajd Rowerowy do Nakła nad Notecią

Gdzie?
RSP2024 - Rajd Rowerowy do Nakła nad Notecią

Rozpoczynamy cykl rowerowych rajdów w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.


Zapraszamy wszystkich pasjonatów rowerów na niezapomniany rajd z Bydgoszczy spod Ratusza na Starym Rynku do przystani w urokliwym Nakle nad Notecią. Trasa liczy 30 km i prowadzi przez różnorodne tereny, które zapewnią uczestnikom nie tylko aktywność fizyczną, ale także okazję do podziwiania pięknych krajobrazów.


Pamiętajcie o konieczności zapisania się na ten wyjazd i limicie, który wynosi 150 uczestników! W tym roku następuje drobna zmiana - koszt udziału wynosi 5 zł. Chcemy w ten sposób uniknąć blokowania zapisów dla osób, które rzeczywiście z nami pojadą.


Rajd rozpocznie się o godzinie 11:00 przed Ratuszem na Starym Rynku w Bydgoszczy. Po krótkim briefingu uczestnicy wyruszą w trasę, która poprowadzi ich przez malownicze okolice i urokliwe wsie.


Po dotarciu do przystani w Nakle nad Notecią, uczestnicy będą mieli okazję odpocząć, zjeść pyszny posiłek przygotowany przez City Hotel.


U celu wybierzemy również dwie osoby, które otrzymają od Nas upominki niespodzianki!


Podobnie jak w ubiegłym roku spośród osób, które wezmą udział we wszystkich rajdach wybierzemy na ostatnim jedną, która otrzyma Voucher od Centrumrowerowe.pl w wysokości 500 zł.


I pamiętajcie to doskonała okazja do spędzenia aktywnego dnia na świeżym powietrzu w towarzystwie innych miłośników rowerów. Niezależnie od wieku czy doświadczenia, każdy może wziąć udział i cieszyć się przyjemnością jazdy na dwóch kółkach.


Link do zapisów :
https://b4sportonline.pl/aktywne_miasta/

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia oraz mnóstwo pozytywnej energii!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem