Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Festiwal Kawy i Czekolady

Gdzie?
Festiwal Kawy i Czekolady

Informacje od Organizatora:
Kochani kawosze, mamy dla was dobrą wiadomość 25-26 marca zapraszamy do odwiedzenia Festiwalu Kawy i Czekolady.
W jednym miejscu zebraliśmy dziesiątki stoisk z kawą, akcesoriami i produktami komplementarnymi. Każdy będzie mógł poznać wszystkie jej smaki, aromaty oraz formy. Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. A jeśli Twój kompan nie jest sympatykiem kawy nic straconego, zabierz go ze sobą! Będzie mógł ugasić pragnienie aromatycznymi herbatami, które również znajdziecie na tym wydarzeniu.
Jednak przepyszne napoje to niejedyne rzeczy, które znajdziecie 25 i 26 marca. Mamy też dla Was coś, co idealnie pasuje do świeżo parzonej kawą czy herbaty – SŁODYCZE!
Do kawy idealnym połączeniem będzie czekolada i tu również, zagoszczą dziesiątki firm z ofertą czekolady gorzkiej, deserowej, mlecznej, białej czy z dodatkami? Nie zabraknie również innych słodyczy: ciast, ciasteczek, makaroników, przepysznych wypieków, lody, … Znajdziecie wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem