Biuro Organizacji Konferencji i Zjazdów Fundacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu BOKiZ istnieje od 1998 roku i zostało utworzone z zamiarem obsługi konferencji, zjazdów, kursów i wszelkich innych spotkań o charakterze naukowo-szkoleniowym organizowanych przez Katedry, Kliniki i Zakłady Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie BOKiZ swoją ofertę adresuje również do zleceniodawców spoza Uniwersytetu Medycznego, realizując konferencje w różnych ośrodkach akademickich np. w Bydgoszczy, Gdańsku, Zielonej Górze, Wrocławiu, jak również za granicą (Wiedeń).

 

 

Biuro podejmuje się kompleksowej organizacji spotkań, gwarantując właściwą, profesjonalną obsługę. W trakcie dotychczasowej działalności BOKiZ przygotował i zrealizował ponad 130 różnego rodzaju wydarzeń o charakterze naukowo-szkoleniowym, które spotkały się z wysoką, pozytywną oceną zleceniodawców.

Propozycja Biura ma na celu odciążenie organizatora od szeregu uciążliwych prac związanych z przygotowaniem spotkania, pozwalając skupić się wyłącznie na jego merytorycznej części. Każde ze zleconych wydarzeń jest traktowane z należytą starannością bez względu na jego wielkość i rangę. BOKiZ podejmuje się organizacji zarówno niewielkich, kameralnych spotkań czy kursów, jak i bardzo dużych krajowych czy międzynarodowych spotkań. W swej ofercie Biuro proponuje obiekty konferencyjne różnej klasy i kategorii zależnie od oczekiwań zleceniodawców. Podobnie rzecz się ma w innych, równie ważnych elementach towarzyszących każdej konferencji, tj. w kwestii cateringu, noclegów, wydawnictw konferencyjnych, transportu, imprez towarzyszących czy obsługi biurowej i księgowej. Do dyspozycji każdego z organizatorów oddajemy stronę internetową oraz subkonto.

Kontakt oraz szczegółowe informacje - tutaj