Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

XVI Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Gdzie?
XVI Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Informacje od Organizatora:
Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy!
Członkowie i Sympatycy Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, wszyscy zainteresowani ultrasonografią!
Wspólnie z Zarządem naszego Towarzystwa mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny XVI Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, który odbędzie się w dniach 7–9.09.2023 r. w Bydgoszczy. Podczas Zjazdu odbędzie się również Walne Wyborcze Zebranie Delegatów.
Wracamy do tradycyjnej formuły naszych spotkań oraz Bydgoszczy, w której było zaplanowane spotkanie w 2021 r. Tradycyjnie w trakcie Zjazdu zajmiemy się zagadnieniami szeroko pojętej diagnostyki ultrasonograficznej narządu ruchu, ginekologii, urologii, pediatrii, endokrynologii i innych dziedzin medycyny. Szczególną uwagę chcemy poświęcić nowym technikom diagnostycznym obejmującym m.in. zastosowanie środków kontrastowych oraz badań elastograficznych metodą fali ścinającej o różnym zastosowaniu.
Stacjonarna forma spotkania umożliwi nam konfrontację i porównanie doświadczeń, wiedzy i umiejętności z innymi oraz zapoznanie się z postępami w technice obrazowania. Podczas Zjazdu będą Państwo mieli możliwość uczestnictwa w sesjach plenarnych, naukowych, a także w warsztatach szkoleniowych i sesjach firmowych.
Zapraszamy do udziału w Zjeździe studentów i młodych lekarzy, dla których Zjazd może być znakomitym miejscem do poszerzania wiedzy i korzystania z doświadczeń starszych kolegów.
Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa, przemyślenia i przygotowania prac oryginalnych, prezentacji ciekawych przypadków i podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami.
Zapraszamy również na spotkania towarzyskie, które – mamy nadzieję – będą miłym uzupełnieniem i pozwolą na chwile odpoczynku w koleżeńskiej atmosferze.
Prosimy o zarezerwowanie terminu i liczymy na spotkanie z Państwem w Bydgoszczy.
Z pozdrowieniami,
W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa
Dr n. med. Małgorzata Serafin-Król
W imieniu Komitetu Organizacyjnego
XVI Naukowego Zjazdu PTU Ultrasonograficznego
Dr n. med. Janusz Tyloch


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Convention bureau

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem