Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Kreatywny senior- Trzydniowy cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów i bezpłatny jarmark

Gdzie?
Kreatywny senior- Trzydniowy cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów i bezpłatny jarmark

Informacje od Organizatora:
Trzydniowy cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów i bezpłatny jarmark
Wakacje w mieście każdy może spędzić ciekawie. Już w tym tygodniu Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza seniorów na cykl bezpłatnych warsztatów. Zajęcia odbywają się od 4 sierpnia do 6 sierpnia i towarzyszy im jarmark z lokalnym rękodziełem. Wstęp wolny.
Zajęcia kreatywne pozwalają spędzić czas w towarzystwie rówieśników, a także rozwijać pasje i sprawność manualną. To ważne szczególnie dla osób starszych. Dlatego od czwartku 4 sierpnia do soboty 6 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza seniorów do udziału w cyklu zajęć plastycznych. Wykonane ozdoby będzie można przekazać fundacji Stanąć na nogi, aby wesprzeć jej podopiecznych lub zabrać do domu!
Zajęcia odbywają się w godzinach od 14:00 do 19:00. Dla uczestników przygotowano różnorodny plan zajęć:
- 4 sierpnia – będzie można wykonać trójwymiarowe dekoracje na ścianę z papieru. Praca umieszczona w ramce będzie cieszyła oko roślinnymi motywami
- 5 sierpnia – powstaną barwne naszyjniki i bransoletki z koralikami, wyplatane metodą supełkową
- 6 sierpnia – będzie można spróbować swoich sił w malarstwie farbami akrylowymi na płótnie. Powstaną morskie krajobrazy, zachwycające zachody słońca czy tajemnicze leśne ścieżki. 
Warsztatom będzie towarzyszył ekojarmark, gdzie od lokalnych wystawców będzie można zakupić wiele przedmiotów, które zostały wykonane z troską o środowisko naturalne. Na jarmarku będzie można kupić rękodzieło wykonane przez podopiecznych fundacji Stanąć na nogi i w ten sposób pomóc organizacji realizować jej działania.
Warsztaty kreatywne dla seniorów oraz ekojarmark odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem