Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Przemarsz Kapeluszowy

Gdzie?
Przemarsz Kapeluszowy

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w Przemarszu Kapeluszowym organizowanym w ramach tegorocznych Juwenaliów bydgoskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Głównym organizatorem Marszu jest Stowarzyszenie "Z Potrzeby Serca":
18 czerwca wyruszymy ulicami miasta na Wyspę Młyńską
w kolorowym korowodzie. Zbiórka uczestników o godzinie 10:45 na Placu Wolności w Bydgoszczy, przy fontannie „Potop”. Zachęcamy Państwa do przybycia w kolorowych, zabawnych kapeluszach, gdyż podczas Juwenaliów odbędzie się konkurs z nagrodami na najładniejszy i najbardziej pomysłowy kapelusz. Podczas imprezy, na Wyspie Młyńskiej wystąpią grupy artystyczne Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Bydgoszczy.
Naszym uczestnikom z Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Akademii Sztuk Wszelakich wręczymy pamiątkowe identyfikatory ze smyczką. Koordynatorem Przemarszu dla ASW i KUTW jest Marta Grządziela z Pracowni Integracji Międzypokoleniowej i to ona będzie czekała na Państwa w czasie zbiórki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Prosimy pamiętać o parasolach i wodzie jeżeli będą upały!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem