Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Hotel Silver

Hotel Silver

Nowo otwarty hotel położony w niewielkiej odległości od centrum Bydgoszczy, jednocześnie przy najważniejszych trasach komunikacyjnych. Do dyspozycji Gości jest łącznie 51 pokoi 1,2 i 3-osobowych, przestronny apartament rodzinny oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel ma także doskonałe warunki do organizacji szkoleń, konferencji i imprez okolicznościowych. Nowoczesne wykończenie i atrakcyjna oferta cenowa, zapewnią Państwu doskonałe warunki do odpoczynku.
STANDARD POKOI
Pokoje są wygodne i nowoczesne. Komfortowe łóżka, telewizja full HD z szerokim wyborem kanałów oraz bezpłatne Wi-Fi zapewnią Państwu niezapomniany pobyt w Bydgoszczy. Do dyspozycji Gości jest łącznie 51 pokoi: 1, 2 i 3-osobowych, przestronny pokój rodzinny oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na wszystkie piętra można komfortowo dotrzeć windą.
Pokój 1-osobowy Pokój z 1 łóżkiem, własną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką, a także biurkiem,telewizorem z full HD i dostępem do Wi-Fi.
Pokój 2-osobowy Pokój dla 2 osób, z możliwością ustawienia łóżka małżeńskiego (1,8x2 m.) lub dwóch osobnych łóżek. Każdy pokój ma własną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką, a także biurko, telewizor z full HD i dostęp do Wi-Fi.
Pokój 3-osobowy Pokój dla 3 osób, z rozkładaną sofą i łóżkiem (możliwość ustawienia łóżka małżeńskiego 1,8x2m. lub dwóch osobnych). Każdy pokój ma własną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką, a także biurko, telewizor z full HD i dostęp do Wi-Fi.
Pokój rodzinny Komfortowy apartament złożony z dwóch pokoi 2-osobowych i wspólnej łazienki z kabiną prysznicwą. Spokojnie pomieści 4 osoby. Możliwość ustawienia łóżka małżeńskiego 1,8x2m lub wszystkich łóżek osobno.
Hotel znajduje się blisko centrum miasta, niedaleko Ronda Fordońskiego, gdzie krzyżują się główne trasy przejazdowe. Dogodny dojazd do Hali Łuczniczka, Galerii Pomorskiej oraz na Dworzec PKS. Do Starego Miasta jest ok. 3,5 km. W bliskiej odległości również Szpital im Biziela oraz Szpital Uniwersytecki im Jurasza. Hotel posiada własny parking na 30 miejsc.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem