Nie tylko geograficznych, ale też granic swojej wyobraźni…

Już po raz trzeci Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w letniej kampanii „Paszport turystyczny”. Odwiedź 15 niezwykle ciekawych miejsc naszego regionu, zbierz pieczątki i weź udział w wyjątkowych wydarzeniach! Przekonasz się, że wakacje na Kujawach
i Pomorzu mogą być niepowtarzalne.

Plan jest taki:
Odbierasz paszport (dostępne w punktach Informacji Turystycznej, szczegóły na www.paszport.com.pl), zwiedzasz i zdobywasz pieczątki, bierzesz udział w konkursach, opowiadasz znajomym, wspominasz latami! I koniecznie jesteś z nami za rok!
Na czym polega zabawa?
Uczestnicy akcji zbierają okazjonalne pieczątki potwierdzające pobyt w danej miejscowości. Zebranie minimum 8 pieczątek daje szansę na zdobycie nagród w konkursie pieczątkowym K-POT. Podróżującym „paszportowcom” przysługują specjalne rabaty. Zapraszamy też na bezpłatne wycieczki i spacerki z przewodnikami, które pozwolą lepiej poznać nasze wakacyjne miejsca.  W każdej destynacji polecane są również cykliczne imprezy, na których warto być. Na wypełnione kupony pieczątkowe organizator czeka  do 15 października 2014r.


Konkursy, zagadki, informacje
Zapraszamy na stronę organizatora: www.visitkujawsko-pomorskie.pl oraz profil na FB.
Dowiesz się tu wszystkiego o bieżących wydarzeniach, sprawdzisz swoją wiedzę i zdobędziesz nagrody w ogłaszanych codziennie kwizach i zagadkach.