Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych

Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowo kolorowe i kreatywne warsztaty z cyklu Twórcza Sobota pt.: Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych! Tym razem wspólnie odbędziemy podróż po kolorowym świecie Teofila Ociepki, w którym roi się wręcz od fantastycznych stworów! Podczas warsztatów nauczymy się także modelowania figurek z folii aluminiowej i papieru oraz techniki ich zdobienia przy pomocy kleju i wzorzystych materiałów. Inspirując się twórczością artysty, stworzymy własne kolorowe kreatury nie z tego świata, które mogą stanowić ciekawą ozdobę naszej codziennej przestrzeni!


Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 10 wraz z opiekunami, a także dorosłych. Spotkanie jest doskonałą okazją do twórczego wyrażenia się i odpoczynku w inspirującej atmosferze. Co ważne – działamy w dużej mierze na materiałach recyklingowych i tym samym zachęcamy Państwa do dalszych samodzielnych eksperymentów w domowych warunkach! Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody!


Zapisy: (52) 58 59 910, (52) 58 59 911 lub edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!


Koszt: 17 zł/uczestnik


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem