Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Od ilustracji po podróże z gwarą w tle - spotkanie z Dominiką Kiss-Orską

Gdzie?
Od ilustracji po podróże z gwarą w tle - spotkanie z Dominiką Kiss-Orską

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na spotkanie z cyklu WŁĄCZNIK KULTURALNY – cykl spotkań z literaturą połączone z działaniami w zakresie sztuk wizualnych.


28 maja 2024 roku o godzinie 17:00 wraz z naszym gościem Dominiką Kiss-Orską porozmawiamy o tym skąd wziął się pomysł na Skrzynkę na bajki i na pisanie subiektywnych przewodników. Spotkanie, na które zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież, rodziców, babcie i dziadków, jest aktywnym działaniem. Będziemy tworzyć kolejne plakaty techniką kolażu, tym razem tematem przewodnim będą bajki, podróże i gwara bydgoska.


WŁĄCZNIK KULTURALNY to projekt współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy


Dominika Kiss-Orska, przewodniczka piesza i rowerowa, miłośniczka wycieczek i turystyki i jezior. Pracowniczka Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy prowadząca tam cykl podróżniczy Kultura na świeżym, dyrektorka Ethniesów, Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Tradycyjnej i Ludowej. Stypendystka Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, autorka 3 tomów przewodnika subiektywnego "Za winklem, po schódkach". Pisze bajki personalizowane na zamówienie jako Skrzynka na bajki. Mama ukochanych bliźniaczek.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem