Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Przestrzeń wspólnej zabawy

Gdzie?
Przestrzeń wspólnej zabawy

Informacje od Organizatora:
Organizator: Stowarzyszenie MY TEŻ
Młyny Rothera to dobre miejsce na integracje. We współpracy ze stowarzyszeniem MY TEŻ zapraszamy wszystkich mieszkańców na otwarte spotkania, podczas których stworzymy przestrzeń do spotkań w zróżnicowanym i wielopokoleniowym środowisku.
Tego typu interakcje nie tylko sprzyjają budowaniu więzi międzyludzkich, ale także wpływają na to, że dzieci uczą się szacunku, tolerancji oraz empatii wobec innych osób. Budowanie relacji w różnorodnym środowisku przyczynia się do przekazywania wiedzy, doświadczeń życiowych, powstawania silniejszych społeczności lokalnych, redukcji stereotypów. Wspieranie i promowanie wymiany międzypokoleniowej z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi jest kluczowe dla budowania bardziej otwartego, zrównoważonego i przyjaznego społeczeństwa.
Koniecznie odwiedźcie stowarzyszenie MY TEŻ w naszej przestrzeni. Dzieci zapraszamy na gry planszowe oraz do kącika malarskiego, a dorosłych do rozmów i swobodnej wymiany doświadczeń.
Stowarzyszenie w Młynach Rothera działa już od ponad dwóch lat. Przez ten czas zorganizowało wiele warsztatów i spotkań dla dzieci z doświadczeniem uchodźczym.


Informacje organizacyjne:
Gdzie? Młyny Rothera, Spichrz Mączny IV piętro
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych tematyką
Cena: bezpłatne
Zapisy: wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem