Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoska Środa Literacka - Anna Nawrocka

Gdzie?
Bydgoska Środa Literacka - Anna Nawrocka

Informacje od Organizatora:
Kolejna podróż po literackich ścieżkach już niebawem!
W marcu, na naszym literackim spotkaniu, będziemy mieli przyjemność gościć Annę Nawrocką - wyjątkową poetkę o niezwykłych pasjach i doświadczeniach.


Anna, pisze o sobie tak:
- rocznik 1974, mieszka w Zawidowie, skąd wszędzie ma daleko. Należy do DGL Nurt w Lubaniu, która to grupa jest jej stacją początkową. Kilkanaście lat temu uznała, że potrafi pływać, wyszła na brzeg i odważyła się wyruszyć w drogę. Trafiła na Głogowskie Konfrontacje Literackie – szczęśliwie dane jej było poznać tam ludzi przyjaznych zielonym poetkom.
Od tego czasu kilka razy w roku wybiera się w podróż i szuka dobrych miejsc na poetyckiej mapie Polski. Wybiera trasy alternatywne – takie, z których można zjechać do lasu i zbierać grzyby.
Lubi czytać.
Kolekcjonuje książki poetyckie i ciekawe słoiki.
Aktywna w kuchni, ceni proste przepisy, również te na życie. Spełniona rodzinnie i zawodowo. Swoim dziadkom poświęciła najbliższe jej wiersze.
Zapraszamy, aby wysłuchać inspirującej historii i poezji oraz wziąć udział w fascynujących dyskusjach na temat literatury.
______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem