Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Terenowa Masakra 2024

Gdzie?
Terenowa Masakra 2024

Terenowa Masakra to bieg z wieloma przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. W środę (10.01) od godz. 18:00 ruszają zapisy na dwie tegoroczne edycje - czerwcową oraz wrześniową. Klimat Terenowej Masakry co roku przyciąga do Myślęcinka wszystkich tych, którzy chcą nie tylko rywalizować, ale też dobrze bawić się na trasie biegu.
W 2024 r. Terenowa Masakra zostanie zorganizowana w dwóch odsłonach: letniej (8-9 czerwca 2024) oraz jesiennej (21 września 2024). Strome wzniesienia do 40 m na odcinku 140 m, naturalne przeszkody wodne i terenowe, 40 zróżnicowanych utrudnień rozmieszczonych na trasie, to tylko kilka z zaplanowanych atrakcji. Bieg odbywa się w Myślęcinku, a na trasie na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.
4 dystanse do wyboru:
- 3 km (idealny dla debiutantów),
- 5 km (dystans dla każdego),
- 7 km (dla tych, dla których 5 km to już za mało),
- 10 km (klasyka Terenowej Masakry tutaj nie ma żartów).


Warto zarejestrować się już jutro, bowiem opłata startowa na dystansie 5,7 i 10 km dla  pierwszych 50 osób wynosi 119,99 zł, dla kolejnych 150 osób 129,99 zł. Opłata dla pierwszych 50 osób zarejestrowanych na dystansie 3 km to 99,99 zł. Namów znajomych do zapisania się w większej grupie i odbierzcie bonusy! Terenowa Masakra jest biegiem zespołowym, dlatego warto zebrać paczkę znajomych, zarejestrować się razem i skorzystać z dodatkowych gadżetów. Przy równoczesnym opłaceniu minimum 7 lub 12 osób z wykorzystaniem formularza do zapisów grupowych, każdy z członków grupy otrzyma voucher do  sklepu z gadżetami prowadzonym przez organizatora.
Szczegółowe informacji oraz zapisy na stronie www.terenowamasakra.pl. Miasteczko biegu wraz z biurem i strefą start – meta, znajdować się będą na Polanie Różopole.


W Terenowej Masakrze może wziąć udział każdy – mały i duży. Jutro ruszają też zapisy na Terenowe Dzieciaki - bieg z przeszkodami dla najmłodszych. Do wyboru jest kilka dystansów, na których dzieci mogą zmierzyć się z ciekawymi, bezpiecznymi atrakcjami. Dla każdego przygotowany jest podarunek, masa dobrej zabawy i opieka wolontariuszy. Do wyboru są trzy dystanse: 300 m, 500 m i 700 m. Opłata za start wynosi 40 zł.
Myślęcinek, na terenie którego odbędzie się Terenowa Masakra to największy, zajmujący ponad 830 ha, park miejski w Polsce. Są tu nie tylko lasy, pagórki i stawy. To miejsce, gdzie można wypocząć, uprawiać sporty i świetnie się bawić. W czasie Terenowej Masakry Twoja rodzina może skorzystać z licznych atrakcji: Ogrodu Zoologicznego, Akwarium Terrarium, Parku Rozrywki „Zaginiony Świat”, Ośrodka Rekreacji Konnej, Parku Rozrywki, Wakeparku czy plaż.
Zapisy na Terenową Masakrę potrwają  do 2 czerwca (edycja letnia) i  15 września (edycja jesienna) lub do momentu wyczerpania limitu uczestników.
Zapisy na stronie: https://terenowamasakra.pl/


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem