Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Hotel Best Inn

Hotel Best Inn

    Hotel Best Inn*** znajduje się na przedmieściach miasta, ale do centrum można dojechać w 15 minut. Hotel znajduje się w pobliżu dróg S5 i S10, a przystanek linii autobusowych 56, 62 i 90 znajduje się tuż obok hotelu. Jest to zatem idealny punkt dla wszystkich podróżników. Na terenie hotelu znajduje się duży, klimatyczny ogród, restauracja, sale konferencyjne, sala bankietowa, przestronny parking (również dla osób spoza hotelu), który może pomieścić nawet 6 autokarów. Ceny różnią się w zależności od standardu i sezonu, ale nie są bardzo wysokie w porównaniu do innych hoteli.


    Oferujemy naszym gościom 69 przestronnych i komfortowych pokoi, w których pomieścić możemy maksymalnie 160 osób. Dostępne są pokoje 1, 2, 3 osobowe oraz pokoje z łóżkiem typu king size. Każdy pokój wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia (łóżka, pościel, kosmetyki hotelowe, herbata, kawa, czajnik elektryczny i ręczniki) oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.


 


tel. 695-777-327 


tel. 52 379-91-61 


tel. 601-662-204 English


 


Sale konferencyjne


Hotel Best Inn*** to także miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, spotkania integracyjnego czy eventu. Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją, koordynacją oraz projektowaniem różnego rodzaju imprez integracyjnych i spotkań plenerowych. Posiadamy scenę letnią, miejsce ogniskowe, namiot bankietowy co pozwala przeprowadzić imprezy szkoleniowe lub integracyjne w plenerze.

    Hotel Best Inn*** posiada do Państwa dyspozycji 5 klimatyzowanych sal, dających możliwość zorganizowania szkoleń, spotkań integracyjnych, eventów oraz konferencji liczących nawet do 400 osób. Oferujemy także catering w formie przerwy na kawę, obiadu bądź kolacji czy uroczystego bankietu. Ustawienia krzeseł według indywidualnych potrzeb. Sale szkoleniowe są dobrze oświetlone oraz wyposażone w niezbędne sprzęty, tj. ekran multimedialny, flipchart, rzutnik oraz dostęp do wi-fi, co gwarantuje profesjonalne przeprowadzenie szkoleń i konferencji. Otoczenie lasu pozwala na zrelaksowanie się oraz zapewnia spokój i ciszę.

Sala konferencyjna mała:-104 m2,
- wymiary: 5,3mx19,6m,
- max. ilość osób: 45-50 (uzależniona od układu stołów i krzeseł).

Sala konferencyjna „półokrągła”:- 118 m2,
- wymiary: 13,4mx11,1m,
- max. ilość osób: 70 (uzależniona od układu stołów i krzeseł).

Sala „Niebieskie Migdały”:- 400m2 (w tym antresola + 2 sale szkoleniowe),
- nowoczesne wnętrze; otwarta w 2017 roku,
- max. ilość osób: 250 (uzależniona od układu stołów i krzeseł oraz rodzaju wydarzenia).

    Sala szkoleniowa mała:    - 48m2,
    - max. ilość osób: 50 (uzależniona od układu stołów i krzeseł oraz rodzaju     wydarzenia).

    Sala szkoleniowa duża:    - 100m2,
    - max. ilość osób: 100 (uzależniona od układu stołów i krzeseł oraz rodzaju     wydarzenia).

Z myślą o kameralnych przyjęciach oferujemy również salę restauracyjną (na 20-25 osób).


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem