Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Hotel Pozyton

Hotel Pozyton

Hotel POZYTON obok Centrum Onkologii, położony jest w spokojnej, cichej okolicy w sąsiedztwie terenów Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w największej dzielnicy Bydgoszczy – Fordonie. Dogodne warunki komunikacji miejskiej zapewniają połączenie z centrum miasta zajmujące 15-20 minut. Dla Gości hotelowych udostępniony jest parking strzeżony, a dodatkowo w trosce o komfort pobytu, w Hotelu i jego otoczeniu zainstalowano system monitoringu, który dyskretnie czuwa nad Państwa bezpieczeństwem.
Goście mają do dyspozycji 58 pokoi, rozlokowanych na trzech kondygnacjach, w różnym standardzie:  • pokoje jednoosobowe SGL

  • pokoje dwuosobowe TWIN/DBL (z możliwością dostawki)


Wszystkie wnętrza w pastelowych barwach zapewniają ciepły i spokojny nastrój. Pokoje wyposażone są w łazienki z suszarką, telewizor, radio i telefon. Część pokoi przystosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Na terenie Hotelu znajduje się wyjątkowa Restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej oraz Bar, gdzie można zorganizować spotkanie ze znajomymi, zrelaksować się i odpocząć.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem