Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

"Z radiem przez kraje Ameryki Centralnej" - spotkanie z podróżnikiem Przemysławem Gołembowskim

Gdzie?

22 marca 2023 r. o godz. 17.00 w Pracowni Pamięci Bydgoszczan i Regionu (I piętro Biblioteki UKW) odbędzie się spotkanie z Przemysławem Gołembowskim, zatytułowane "Z radiem przez kraje Ameryki Centralnej".
Przemysław Gołembowski - podróżnik, żeglarz, karawaningowiec. Zaangażowany działacz ruchu krótkofalarskiego o znaku SP7VC. W podróży spędził 18 lat. Autor licznych publikacji o tematyce podróżniczo-krótkofalarskiej. Wydał książkę „Z radiem przez świat”, stanowiącą połączenie albumu podróżniczego z poradnikiem krótkofalarskim. W publikacji zawarł wiedzę i wspomnienia zdobyte podczas swoich wypraw do 99 krajów (z prawie wszystkich pracował radiowo). Podpowiada w niej czytelnikom jak korzystnie zorganizować wojaże do wszystkich zakątków świata, jaki sprzęt (krótkofalarski i nie tylko) może przydać się w podróży, jakie miejsca warto odwiedzić na każdym kontynencie, a także dzieli się swoimi przygodami z wypraw.
W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia książki autora.
Wstęp Wolny!


______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem