EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Metalowy Początek Roku V: Azarath, Horrorscope, Deathinition

Gdzie?
Metalowy Początek Roku V: Azarath, Horrorscope, Deathinition

Info o biletach na dole strony
Azarath - Każda płyta Azarath pozostawiła po sobie trwały ślad w historii polskiej ekstremy. Nie inaczej jest z ich ostatnim albumem. Wydany po sześciu latach od poprzedniczki, “In Extremis” potwierdza absolutną supremację zespołu Inferna (znanego z Behemoth) oraz Barta (m.in. Armagedon, Damnation) i pokazuje ich u szczytu możliwości. Dziesięć kompozycji cuchnących siarką i gnijącym trupem tworzy całość, z którą nie sposób dyskutować. Efekt końcowy, czarny jak noc i gęsty niczym smoła, zdolny jest strącić z piedestału wszelkie świętości. Osiągnięcie godne jednego z najbardziej brutalnych zespołów black/deathmetalowych,
HORRORSCOPE [Chorzów] - Na scenach Polski i Europy obecni od 1997 roku. Sześć płyt długogrających, pięć oficjalnych videoclipów oraz występy m.in. obok Megadeth, Testament, Fear Factory, Kreator, Soulfly, Flotsam & Jetsam, U.D.O, Napalm Death, czy Hatesphere. W składzie doświadczeni muzycy z solidnym warsztatem, a muzyka to nowoczesny, agresywny, lecz jednocześnie niepozbawiony melodii thrash metal.
Deathinition - grają od 2008 roku. W 2013 roku wydali EPkę „Art Of Manipulation”. Płyta ta doczekała się entuzjastycznych recenzji
na całym świecie oraz dwóch reedycji w USA. Zespół dzielił scenę z kapelami nowej fali thrashu, m. in. Bonded By Blood, Fueled By Fire, czy Suicidal Angels, oraz klasycznymi metalowymi składami, jak Death Angel, Saxon, Kat. Mówią, że zagrają wszędzie i w każdych warunkach porwą publikę do szaleńczego headbangingu.
Na gigu będą promować nową, pełną płytę "Online".
Spirit [Warszawa, Polska]
Trio powstałe po zagładzie stoner-sludgeo’wego Vagitarians. Z początku uciekające od wspomnianych klimatów, potem stopniowo do nich wracające. W ciągu kilkuletniego stażu udało im się zaprezentować publiczności podczas wspólnych tras z Blindead, Obscure Sphinx oraz w roli suportu przed Gojirą i Triptycon. Wydali dwie epki i jeden długograj – „Desolation”. Aktualnie przymierzają się do nagrania drugiej płyty pt. „Golem”, gdzie na dobre bratają się z doom i sludge metalem, przy zachowaniu progresywnych form.
HELLHAIM [Warszawa, Polska] - Enigmatyczny projekt zrzeszający muzyków różniących się wiekiem, doświadczeniem muzycznym, a przede wszystkim osobowością. Z pozoru niepasujący do siebie ludzie – lubieżny i złośliwy satyr, apodyktyczny miłośnik niemieckiego rocka, neurotyczny wiking z Kresów Wschodnich oraz udręczony i przeintelektualizowany młodzieniec – wspólnie tworzą muzykę wymykającą się jednoznacznej kategoryzacji.
Balansując na krawędzi grozy i przerysowania, zespół ukazuje w krzywym zwierciadle ludzkie dramaty, w swoich tekstach odnosząc się zarówno do wydarzeń historycznych, problemów współczesności, jak i wizji przyszłości.

Bilety w cenach: 35zł przedsprzedaż (szczegóły na dole strony), 45zł w dniu koncertu, 20zł dla osób przed ukończeniem 18 roku życia za okazaniem stosownego dokumentu potwierdzającego datę ur.
Bilety w cenie przedsprzedażowej dostępne są do dnia 25.01.2018 włącznie na stronie:
http://dn-tickets.8merch.com/metalowy_pocztatek_roku_v-id15201 (płatność przelewem)
A także na terenie Bydgoszczy w:
Estrada stagebar
Prolog9
Music House
w godzinach urzędowania tych przybytków.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem