EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Brujeria + Unborn Suffer

Gdzie?
Brujeria + Unborn Suffer
czwartek 23 czerwca
 godz: 19:00
 bilety: 40 / 50 zł (powiadomimy jak będą w sprzedaży)

 BRUJERIA
https://www.facebook.com/Brujeria
https://www.youtube.com/user/BrujeriaOfficial

 Owiana tajemnicą i niesławą Brujeria stworzyła legendę, która nigdy nie przestaje zadziwiać oraz intrygować. Minęło już ponad dwadzieścia lat odkąd ta diaboliczna grupa indywiduów wystąpiła po raz pierwszy, zaczynając to, co okazało się jednym z najbardziej kontrowersyjnych zespołów w historii muzyki.
 Brujeria nigdy nie przykładała uwagi do promowania swoich wydawnictw. Ich sukces jest bezpośrednim wynikiem wsparcia fanów latynoskiego metalu. Pomimo popularności w podziemiu, nazwiska głównych postaci stojących za tym projektem wciąż pozostają nieznane. Wiadomo natomiast, że przez zespół przewinęli się między innymi Shane Embury (Napalm Death), Jeffrey Walker (Carcass), Daniel Erlandsson (Arch Enemy), Adrian Erlandsson (At the Gates) czy Dino Cazares (Fear Factory). Dla założycieli Brujerii wciąż ważniejsze od kariery muzycznej pod własnymi imionami jest jednak tworzenie politycznie naładowanej, społecznie nieakceptowalnej i moralnie brutalnej muzyki.

 Kontrowersje związane z Brujerią obiegły cały glob, począwszy od zarzucania ich muzyce inspirowania krwawych morderstw w Teksasie przez przyjaźń z Zapatystowską Armią Wyzwolenia Narodowego po nominację Latin Billboard Award w tej samej kategorii, co Shakira. Po szesnastu latach Brujeria powraca z nowym albumem - odpowiedzią na niespokojne czasy, w jakich przyszło nam żyć. Materiał promuje utwór o prześmiewczym tytule "Viva Presidente Trump!" (premiera 16 kwietnia).


 UNBORN SUFFER
 Brutal Downtuned Deathgrind
https://www.facebook.com/UnbornSuffer

 powstali w listopadzie 2001 roku. We wrześniu 2003 zespół zarejestrował swój debiutancki album ?Procreated Suffering?, który został wydany własnym sumptem w kwietniu 2004. Drugi album "Is This What We?ve Created?" został wydany w listopadzie 2006 roku przez rosyjska wytwórnię SOULFLESH COLLECTOR. Po nagraniu trzeciej płyty "Desecrate/Retaliate/Obliterate" pod koniec czerwca 2007 zespół zawiesił działalność na 5 miesięcy, następnie przeszedł spore przetasowania personalne. "Desecrate/Retaliate/Obliterate" zostało wydane 22 lutego 2008 ponownie przez SOULFLESH COLLECTOR. W 2009 zespoł wypuścił Epkę "I Am Your Nemesis" I rozpoczął stałe koncertowanie. Czwarty album "Unborn Suffer" został wydany w 2012 przez japońską GHASTLY MUSIC. Po 2 latach promocji płyty ( m.in. u boku SUFFOCATION) zespół wydał swój pierwszy oficjalny album koncertowy "Live Suffering". Pod koniec 2015 Unborn Suffer wypuścił składankę "Revisited Suffering" poprzez polskiego wydawcę INFERNUM MEDIA, oraz zarejestrował swój piąty album "Nihilist", który ukazał się 1 lutego 2016 poprzez SELFMADEGOD records.

 Unborn Suffer 2016:
 Damian "Sfenson" Bednarski - wokal, gitara
 Piotr "Dread" Wiśniewski - wokal, bas
Łukasz "Lukass" Ziółkowski - perkusja

www.facebook.com/unbornsuffer
https://www.youtube.com/watch?v=ElNMDh8RYmQ
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem