Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoska Masa Krytyczna

Gdzie?
Bydgoska Masa Krytyczna

Informacje od Organizatora:
Bydgoska Masa Krytyczna istnieje w naszym mieście od stycznia 2004 roku. Przez ten czas byliśmy i jesteśmy rowerowym sumieniem bydgoskiego samorządu i mieszkańców. Pokazujemy, że rower służy nie tylko do rekreacji, ale przede wszystkim do codziennych podróży. Podkreślamy przy tym jak ważne jest tworzenie dobrej i bezpiecznej infrastruktury rowerowej. Liczba kilometrów rowerowych dróg wciąż rośnie, ale podróżując po Bydgoszczy każdy widzi jak wiele jest jeszcze do zrobienia. Dlatego Bydgoska Masa Krytyczna nie ustaje w swoim działaniu i wraca na ulice, by zamanifestować obecność rowerzystów w ruchu ulicznym.
Czerwcowa BMK odbędzie się jeszcze niestety w ograniczonym zakresie, bo ze względu na obowiązujące rozporządzenia związane z pandemią może w niej wziąć udział tylko 150 osób. Z tego też powodu wprowadzamy obowiązkowe zapisy – tylko uczestnicy, którzy zapiszą się na stronie i otrzymają przed startem pamiątkową szprychówkę będą uznani za uczestników zgromadzenia.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem