Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Z cyklu: rozmowy o sercu miasta w hubie kreatywnym - “Czy Bydgoszcz zachwyca?”

Gdzie?
Z cyklu: rozmowy o sercu miasta w hubie kreatywnym - “Czy Bydgoszcz zachwyca?”

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu: Rozmowy w sercu miasta. Już we wtorek, 12 lipca, porozmawiamy o odkrywaniu miasta i zachwycaniu się miejską przestrzenią.
Wraz z Zofią Ewą Ruprecht, Anną Perlik-Piątkowską i Martą Jaskulską zastanowimy się, czy na co dzień potrafimy  jeszcze zachwycać się widokiem miasta oraz doceniać różnorodność miejsc, ulic i uliczek. Przeanalizujemy, skąd bierze się w nas ciekawość do odkrywania lokalnych zakątków pełnych smaków oraz projektów artystycznych w miejskiej przestrzeni. Dzięki naszym Gościom będziemy mogli rozważyć, jak Bydgoszcz wygląda z perspektywy dwóch kobiet, które na co dzień mieszkają w naszym mieście i w wolnym czasie odkrywają je na nowo, dzieląc się tym zachwytem z innymi. W dyskusji nie zabraknie też trzeciej perspektywy – o tym, jak wygląda doświadczanie miasta w ujęciu socjologii opowie Marta Jaskulska . Przeanalizujemy też jak z socjologicznego punktu widzenia perspektywa wpływa na doświadczanie miejsca, w którym żyjemy, jakie trendy można obserwować w polskich miastach oraz jak stać się ambasadorem swojego miejsca na ziemi. W rozmowie nie zabraknie też odwołań do wyjątkowego albumu „Bydgoszcz Nastrojowa” Zofii Ewy Ruprecht, do którego teksty stworzyła Anna Perlik-Piątkowska. Po wydarzeniu będzie można również uzyskać autograf autorek. Spotkanie poprowadzi  Ewa Dąbska.
Dla kogo:
dla wszystkich
Cena:
bezpłatnie
Zapisy:
wstęp wolny, nie obowiązują zapisy
Organizatorzy:
Młyny Rothera i Pejzaż Wydawnictwo Stadnicki s.k.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem