Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Eliminacje Muszla Fest 2017

Gdzie?
Eliminacje Muszla Fest 2017

ZAGRAJĄ: Jackalope Hunting Season (Warszawa)


 Po wielu doświadczeniach w innych zespołach członkowie JHS trafili na siebie, aby wspólnie kontynuować muzyczną podróż. Za kompozycje odpowiada głównie Charlie, a stroną tekstową i wokalną zajmuje się Fido. Po kilku latach poszukiwań wypracowali styl, który dumnie prezentują na pełnowymiarowej płycie "Step into the fire".


Lowtide (Świecie)


 Zespół tworzą: Bart – wokal, Maślak – gitara, Maxim – gitara, Góral – bas, Jaras – perkusja.


 Wszyscy członkowie udzielali się wcześniej w innych grupach tworzących w gatunkach rock, metal, hardcore. Twórczość Lowtide to połączenie tych gatunków, a sami członkowie podpisują się pod hasłem metalcore.


Rottin‘ Green (Susz)


 Suskie trio założone w 2016 roku. Tworzą je: Jakub Miąskowski (bas, wokal), Cezary Sacharczuk (gitara) i Paweł Włodarski (bębny). Rottin’ Green prezentuje rockowe granie skąpane w klimacie lat 90.


Bantha Rider (Warszawa)


 Gatunek: Instrumental Stoner / Sludge Metal / Sludge Ballads


 Zespół tworzą: Bart -bass, Art - drums, Chris -guitar.


HEADLINER: Wyrok (Bydgoszcz)


 Początki bydgoskiego zespołu sięgają 1983 roku. Założycielem był perkusista Jarek Kozbial. Twórczość zespołu oscylowała wokół heavy metalu, ale wyraźne były wpływy rodzącego się thrash czy death metalu. Pierwszy koncert odbył się w lutym 1985 roku. Zespół przechodził różne ewolucje zarówno personalne, jak i zmiany nazw. Zagrał wiele koncertów u boku wielu kapel polskich i zagranicznych. takich jak m.in. Minotaur, Vader, Pro Pain i wiele innych. Dzisiejszy Wyrok działa od przełomu lat 2005/2006.


Wstęp Wolny


 Koncert eliminacyjny tegorocznej edycji Muszla Fest.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem