Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Pierogarnia Stary Młyn

Pierogarnia Stary Młyn

Pierogarnia Stary Młyn łączy to, co najlepsze w polskiej kuchni z tym, co w najlepsze na Kujawach - lokalne tradycje, miejscowe smaki i wielowiekową historię miejsca. Prym wiodą, rzecz jasna, nasze legendarne pierogi z pieca: sporządzone w oparciu o sprawdzoną, taką samą od lat recepturę, wyrabiane na miejscu i na świeżo, zawsze ze składników najwyższej jakości.


Pierogarnia znajduje się w centrum dawnego, XIV-wiecznego miasta lokacyjnego, dosłownie tętniącego historią. I klimat ten oddaliśmy w wystroju, w którym tradycja i naturalne materiały łączą się z przytulnością oraz ciepłem biesiady w gronie najbliższych.


U nas rozkoszować będziesz się nie tylko smakiem legendarnych pierogów i dań kuchni polskiej, ale także widokiem zieleni, natury i rzeki Brdy - znajdujemy się nad samym jej brzegiem!


Zapraszamy: rozgość się i rozsmakuj - tak w naszych pierogach, jak i w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Do zobaczenia przy stole!


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem