Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
ITS Poland

Organizacja imprezy firmowej, konferencji, kongresu czy też komfortowego uczestnictwa w takim wydarzeniu za granicą wymaga wiedzy, doświadczenia i zazwyczaj jest czasochłonna. Dobra organizacja to umiejętność harmonijnego połączenia wielu elementów w jedną spójną całość i właśnie w tym się specjalizujemy. Proponujemy by skorzystali Państwo z naszego czasu i doświadczenia, by kongres lub szkolenie przyniosły jedynie korzyść naukową, biznesową i miłe wspomnienia. Nie martw się szczegółami wyjazdu czy konferencji, ciesz się udziałem!


ITS Poland już od 2005 roku zajmuje się organizacją konferencji i kongresów w Polsce i za granicą oraz wyjazdów naszych polskich klientów na sympozja, kongresy i targi na całym świecie. Szczególnie bliska jest nam branża medyczna i farmaceutyczna, jednakże nie ograniczamy swojej działalności tylko do nich.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem