Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Hotel Ikar

Hotel „Ikar” oddaje do Państwa dyspozycji 99 komfortowych i nowoczesnych pokoi jedno i dwuosobowych, pokoje Deluxe, przestronne apartamenty oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w mini-bar, TV, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę oraz bezpłatne Wi-Fi.
Hotel usytuowany jest w odległości ok. 3 km od centrum Bydgoszczy, bezpośrednio przy głównej drodze, prowadzącej w kierunku Poznania i posiada duży bezpłatny parking dla gości.
Do dyspozycji gości: bezpłatna sala fitness, saunaoraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.

Hotel „Ikar” to idealne miejsce na nocleg w Bydgoszczy oraz organizacje różnego rodzaju szkoleń i warsztatów, prestiżowych konferencji oraz biznesowych spotkań. Posiada duże zaplecze konferencyjne i zróżnicowane sale szkoleniowe dostosowane do każdego rodzaju szkolenia lub spotkania biznesowego.  • Sala Konferencyjna  - 120 m2

  • 3 sale szkoleniowe -  48 m2

  • Sala gabinetowa  - 16 m2


W salach i lobby hotelowym jest dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny, tablice oraz flipcharty. W przerwach między szkoleniami oferujemy Państwu różnego rodzaju bufety kawowe dostosowane do Państwa potrzeb.


 


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem