Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Hotel Chopin

Hotel Chopin zlokalizowany jest w bocznej uliczce bydgoskiego śródmieścia na rogu ulic Chopina i Karłowicza. Dogodne położenie Hotelu Chopin sprawia, że dotarcie do każdego zakątka miasta jest na wyciągnięcie ręki. Usytuowanie blisko ciągów komunikacyjnych i tras wylotowych sprawia, że dotarcie do obiektu jest naprawdę proste.
Do dyspozycji odrestaurowana kamienica z czasów secesji. 13 pokoi rozmieszczonych na kolejnych piętrach ( po 5 na I i II piętrze oraz 3 na poddaszu).
Ponadto w stylowej piwniczce znajduje się  salka konferencyjna, która w pełni wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny. Istnieje możliwość zorganizowania konferencji czy też spotkań z klientami, prezentacji i promocji produktów,szkoleń, imprez firmowych, spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych oraz innych dowolnych eventów.
Obiekt oferuje również bezpłatny dostęp do Wi-Fi.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem