Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Teatr WITRYNKA i Teatr NANIBY Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY NR 4 w Bydgoszczy

Gdzie?
Teatr WITRYNKA i Teatr NANIBY Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY NR 4 w Bydgoszczy

Teatry zaprezentują dwa spektakle  spektakl pt.” Idzie Grześ…” w wykonaniu Teatru Witrynka i spektakl pt. „Teatrzyk Zielona Gęś” na motywach tekstów K.I. Gałczyńskiego w wykonaniu Teatru NaNiby.


Pierwsze przedstawienie pt. „Idzie Grześ…” to  dziecięca przygoda na zwykłym podwórku, na którym prócz trawy i piasku nie ma zbyt wielu atrakcji. A  jednak…. wyobraźnia dziecięca pozwala wymyślać  zabawy, które żaden dorosły nie jest w stanie doścignąć swoją  kreatywnością. Mówi się, że fantazja dziecięca  ma nieskończoną ilość pomysłów,  potrafi płynąć szybciej niż fantazja człowieka dorosłego, lecz ważne jest, żeby zawsze przy dobrej zabawie towarzyszył nam zdrowy rozsądek.  


Drugi spektakl  pt. „Teatrzyk Zielona Gęś ” na motywach tekstów K. I. Gałczyńskiego, składa się z kilku groteskowych scenek , które swoim humorem i żartem potrafią widza rozśmieszyć, a swoim absurdem zaskoczyć, a nawet zdziwić. Prezentowane etiudy przepełnione ironią skłaniają jednocześnie  do refleksji nad ludzkimi przywarami, często pozwalając  odkryć swoje własne. To przedstawienie skierowane do nieco starszej widowni, chociaż i dzieci  mogą   w spektaklu znaleźć coś dla siebie.


Wstęp wolny przy wcześniejszej rezerwacji miejsc artystyczny@kpck.pl;


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem