Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury - część druga

Gdzie?
Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury - część druga

Informacje od Organizatora:
Ogromne zainteresowanie trasą koncertową Myslovitz „Wieczorami chłopcy wychodzą na ulice” przygotowaną z okazji 25-lecia wydania albumu „Miłość w czasach popkultury”, skłoniło zespół do zorganizowania drugiej części trasy - 19 koncertów - jesienią tego roku.
Koncert będzie podzielony na trzy części, podczas których zespół z Mysłowic zagra całą płytę „Miłość w czasach popkultury”, a także kilka mniej znanych utworów, które powstały w tamtych czasach, ale nigdy nie zostały opublikowane na żadnej płycie.
Wtajemniczeni, którzy mieli okazję zobaczyć próby zespołu przed trasą, określili koncert jednym słowem: magia!
A ci z Was, którzy zdążyli zakupić bilety na pierwszą część trasy (start 14.02 w Cavatina Hall w Bielsku-Białej), będą mieli możliwość podzielenia się wrażeniami z koncertów z tymi, którzy taką szansę będą mieli dopiero jesienią.
Bilety są już w sprzedaży.
„Miłość w czasach popkultury” jest w dyskografii zespołu Myslovitz, ale i w historii polskiej muzyki, albumem szczególnym. Wydany w 1999 roku wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na najlepsze sceny i festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław.
Płyta „Miłość w czasach popkultury” odmieniła oblicze polskiej sceny pop-rockowej. Wiele cytatów z tej płyty zagościło na stałe w słownikach Polaków. Teksty z „Miłości” trafiły do kanonu i są dziś publikowane w podręcznikach i encyklopediach muzyki. Posłużyły także za cytaty na okolicznościowym merchu wyprodukowanym specjalnie z okazji jubileuszu albumu i trasy koncertowej. Można go zakupić w oficjalnym sklepie internetowym zespołu i oczywiście na koncertach. Od 23 lutego będzie tam również dostępny album „Miłość w czasach popkultury” wznowiony po raz pierwszy na winylu z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza.
Zapraszamy na kolejną odsłonę trasy koncertowej „Wieczorami chłopcy wychodzą na ulice” z okazji 25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem