Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Drums Fusion 2024: GOGO PENGUIN | MANU DELAGO FT. DOUGLAS DARE

Gdzie?
Drums Fusion 2024: GOGO PENGUIN | MANU DELAGO FT. DOUGLAS DARE

17. Międzynarodowy Festiwal Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION
MANU DELAGO FT. DOUGLAS DARE
GOGO PENGUIN
Godzina: 19:00
Bilety (I pula): 100 zł dostępne w kasie MCK oraz na portalu bilety24.pl


Manu Delago – austriacki perkusista oraz Douglas Dare – brytyjski wokalista o wyjątkowym głosie, po raz pierwszy współpracowali przy utworze „Abrupt” na albumie Delago „Metromonk” z 2016 roku. Napisali go razem, ale byli w stanie nagrać go tylko zdalnie, ponieważ obaj byli wówczas w trasach koncertowych. Kiedy Manu Delago skontaktował się ponownie z Douglasem w 2020 roku, w celu podjęcia współpracy przy płycie „Milkteeth”, nastąpił pierwszy pandemiczny lockdown. W rezultacie nagrany tylko online utwór „Wherever You Are” stał się legendarny – kojący i przynoszący poczucie wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa, pomimo presji izolacji i trudnych czasów.


Na drumsowej scenie artyści wystąpią w wyjątkowym projekcie łączącym liryczne piosenki z hipnotycznymi dźwiękami Handpan.


GoGo Penguin – emocjonujące trio break-beatowe z Manchesteru, zaprezentuje muzykę ze swojego najnowszego albumu „Everything Is Going to Be OK” (wyd. kwiecień 2023). Wraz z tym materiałem, nowym perkusistą, nową wytwórnią płytową oraz subtelnie zaktualizowanym i rozwiniętym brzmieniem, zespół otwiera nową, wyzwoloną erę w swojej twórczości. Album powstawał w trudnym dla zespołu czasie – pełnym zawirowań i osobistych strat. Studio nagraniowe stało się dla artystów schronieniem, a ich przesłanie jest jasne: razem pokonamy trudności, razem jesteśmy siłą, więc wszystko będzie dobrze.


Skład zespołu:
Chris Illingworth – fortepian
Nick Blacka – bas
Jon Scott – perkusja
Joe Reiser – reżyser dźwięku


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem