Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

„W worku świętego Mikołaja” - warsztaty

Gdzie?
„W worku świętego Mikołaja” - warsztaty

10 grudnia o godzinie 9:30 i 12:30 zapraszamy na warsztaty pn. „W worku świętego Mikołaja”. Podczas warsztatów uczestnicy wykonają nasienne kule dla ptaków na zimę, które będzie można zabrać ze sobą i powiesić np. w ogródku. Ponadto o godz. 9:30 umożliwimy nakarmienie żubrów i dzików, zaś o godz. 12:30 danieli i kóz. Na warsztaty wymagane są zapisy - e-mail: konkurs.zoo@myslecinek.pl. Liczba osób jest ograniczona. Liczy się zatem kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach poinformujemy e-mailowo. Koszt uczestnictwa to 40 zł od osoby (w tym jest już wliczony bilet wstępu do ZOO). Warsztaty odbywają się w sali edukacyjnej, zaś karmienie zwierząt w plenerze.
Dodatkowo 10 grudnia w godzinach od 9:30 do 15 będzie można skorzystać z ogniska. Kijki będą przygotowane. Prosimy o zabranie własnego prowiantu.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem