Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bykon - Bydgoski Konwent Multifandomowy V edycja

Bykon - Bydgoski Konwent Multifandomowy V edycja

Informacje od Organizatora:
Bykon – Bydgoski Konwent Multifandomowy to impreza kulturalno-naukowa przeznaczona dla osób z każdej grupy wiekowej, której piąta edycja odbędzie się w dniach 21-22 października 2023 r. po raz pierwszy w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego na ul. Świętej Trójcy 37.
Tym razem zabieramy Was w niezapomnianą żeglugę po nieznanych i fascynujących wodach popkultury w wyjątkowym pirackim klimacie! Będzie można odwiedzić różne bloki tematyczne, np. fantastyki, kultury japońskiej, gier – zarówno elektronicznych, jak i planszowych, i wiele innych.
Serdecznie zapraszamy nie tylko wilki morskie z Bydgoszczy i jej okolic, ale również z innych miast.
Głównym organizatorem Bykonu jest Bydgoskie Stowarzyszenie Popkultury „Artemis”. Konwent nie odbyłby się jednak nigdy bez pomocy współorganizatorów: Klub Miłośników Kultury Azjatyckiej „Kitsune”, Stowarzyszenie Hobbystów „Magma”, Centrum Gier Pegaz, Fundacja artystyczno-eventowa "Fantazmat" oraz Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu. W tym roku rozpoczynamy także współpracę z Zespołem Szkół Mechanicznych nr 1.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy  miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem