Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

VI Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych

Gdzie?
VI Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych

Informacje od Organizatora:
Piknik to impreza o charakterze rodzinnym i ma na celu prezentację oferty organizacji pozarządowych działających na terenie Bydgoszczy mieszkańcom Miasta. W akcję włączają się m.in. organizacje pozarządowe i instytucje kultury. Podobnie jak w ubiegłych latach na wyspie młyńskiej tego dnia będzie też strefa foodtrucków i wiele atrakcji dla całych rodzin.
Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego uczestniczenia w pikniku. Zachęcamy do przygotowania – zupełnie bezpłatnie – ciekawej prezentacji Państwa firmy w plenerze i stworzenia razem „Strefy Bydgoskiej Rodziny”. Prezentacja, jak i forma udziału w planowanym wydarzeniu, zależy od Państwa inwencji oraz rodzaju prowadzonej działalności.
Pragniemy zaznaczyć, że podczas pikniku Program „Bydgoska Rodzina 3+” czyli również Partnerzy karty, którzy tego dnia będą z nami – będą wyjątkowo promowane. Zatem Państwa  udział w tym wydarzeniu będzie niezwykłą okazją promocyjną.
Deklarację udziału w planowanym wydarzeniu prosimy zgłaszać do 31.05.2023 r. na adres mailowy: ngo@um.bydgoszcz.pl. (z dopiskiem Partner BKR 3+). Wszystkie szczegóły organizacyjne ustalane będą w koordynacji z Biurem Aktywności Społecznej pod nr tel. 52 58 59 445. W mailu zgłoszeniowym należy przedstawić szczegóły proponowanej prezentacji/formy zaistnienia na naszym wspólnym wydarzeniu.
Jesteśmy pewni, że obecność Państwa oraz zaprezentowana oferta będzie niezwykłą atrakcją umilającą pobyt wszystkim uczestnikom pikniku.


______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem