Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

XIII Bydgoski Festiwal PODRÓŻNICY

Gdzie?
XIII Bydgoski Festiwal PODRÓŻNICY

Podróże są jak nieuleczalna choroba. Wyjedziesz raz i już wiesz, że nie zaznasz spokoju dopóki nie wyjedziesz ponownie. Podróżnicy to festiwal inspiracji – 2-dniowe podróżnicze święto gdzie już od ponad dekady spotykamy się w grodzie nad Brdą!


Dzięki wsparciu i współpracy wspaniałych ludzi organizujemy nasze cykliczne wydarzenie. Kto z Was nie lubi wyjeżdżać, poznawać, uczyć się? Zapraszamy na nasze podwórko znamienitych podróżników, ale i tych mniej znanych wędrowców, alpinistów, kajakarzy - tych którzy chcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Kolejny raz wręczymy nagrody im.Tony’ego Halika za ciekawe podróżnicze pomysły, inspirujące projekty i prawdziwe pokazanie świata. Tak wiele i tak dobrych prelekcji znaleźć w jednym miejscu można tylko raz w roku. Zajrzyj w zakładkę Haliki i zgłoś swojego kandydata do konkursu o statuetkę im. Tony’ego Halika.


Pierwsze festiwale odbywały się w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej Wyższej Szkoły Gospodarki. Od trzech lat wydarzenie odbywa się w niezwykle klimatycznej i prestiżowej przestrzeni Fabryki Lloyda przy ulicy Fordońskiej 156 w Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem