Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Targi Familijne "Mama, Tata i Dziecko"

Gdzie?
Targi Familijne
Zapraszamy na wydarzenie dla rodziców i dzieci Targi Familijne "Mama, Tata i Dziecko".
Na odwiedzających będzie czekało liczne grono Wystawców, którzy zaprezentują ofertę dla przyszłych i obecnych rodziców oraz dzieci. Nie zabraknie ofert zajęć pozalekcyjnych.
Kiedy rodzice będą zapoznawać się z ofertami wystawców, uczestniczyć w prezentacjach, warsztatach i prelekcjach na dzieci będą czekały liczne atrakcje. Najmłodsze pociechy zaprosimy do strefy malucha gdzie będzie czekał na nich plac zabaw, animatorzy i wiele innych atrakcji!
Starsze dzieci zapraszamy do strefy gier oraz strefy ruchu. Rodziców zapraszamy na pokazy, warsztaty, panele dyskusyjne. Nie zabraknie oferty szkołę rodzenia, dul, poradni laktacyjnej, rehabilitantów, psychologów, udzielania pierwszej pomocy, szkoły tańca i wiele innych atrakcji, które będziemy systematycznie udostępniać. Serdecznie zapraszamy, nie może Was tam zabraknąć. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

 
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem