Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Monika Wachta - koncert

Gdzie?
Monika Wachta - koncert

Informacje od Organizatora:
Skromna, optymistycznie nastawiona do ludzi, od najmłodszych lat kocham śpiewać. Śpiew jest moją pasją i całym moim życiem. Już w wieku przedszkolnym brałam udział w przedstawieniach śpiewając podczas różnych okoliczności oraz śpiewałam w zespole KORALIK. W wieku szkolnym występowałam w zespole pieśni i tańca. Poprzez śpiew pragnę docierać do ludzi, by nieść im chwilę ukojenia, radości i wyciszenia, takiego zatrzymania się na chwilę, by odpocząć i przypomnieć piękne piosenki z dawnych lat tak często zapominane. Po raz pierwszy wzięłam udział w konkursie piosenki w 1995 r.z zespołem muzycznym działającym przy Spółdzielni Niewidomych Start w Przemyślu zajmując 1 miejsce w konkursie piosenki Przemyśl 95, następnie w Busku Zdroju w 1995r.i 1996r. w konkursie piosenki osiągając wyróżnienia. Później nastąpiła przerwa w śpiewaniu. Na scenę ponownie powróciłam w 2009r występując ponownie w Busku Zdroju zajmując kolejne wyróżnienie. Następny konkurs Grudziądz 2011r. pt.” LATARNIA – II miejsce w 2012r. i III miejsce w 2012r.Bytom Odrzański nagroda w kategorii debiuty. W 2014r. Bytom Odrzański – II miejsce w kategorii wokalno – instrumentalnej. Przegląd Twórczości Niewidomych i Słabowidzących WIDNOKRES Festiwal 2015r. – III miejsce, Festiwal Widzących Duszą ” Muzyka Otwiera Oczy” 2015r. – II miejsce, Bydgoszcz Festiwal piosenek Jacka Kaczmarskiego 2017r. „Źródło wciąż bije” -wyróżnienie, Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych FART 2017 – I miejsce. I Festiwal Widzących Duszą” MUZYKA OTWIERA OCZY”-wyróżnienie. Od marca 2014r. zaczęłam brać czynny udział w strzelaniu z broni pneumatycznej i laserowej dla niewidomych i słabowidzących. Pierwsze sukcesy w ogólnopolskich zawodach strzeleckich drużynowych z broni laserowej karabinu i pistoletu zdobyłam 3 złote medale zdobywając tyt. Mistrzyni Polski, następnie w zawodach indywidualnych z broni karabin pneumatyczny II miejsce w półfinałach, następnie II miejsce w Spartakiadzie o puchar Podkarpacia, kolejne II miejsce w pozycji stojąc w indywidualnych mistrzostwach Polski karabin pneumatyczny i wreszcie w 2015r.w marcu I miejsce w kategorii karabin pneumatyczny stojąc w XXIII Memoriale im. Jana Barana w strzelectwie sportowym w Krośnie. Pragnę dodać, że były to zawody połączone z osobami widzącymi, które również z nami brały udział w zawodach. Laureatka etapu Wojewódzkiego Konkursu ” LADYD” 2015r. na Podkarpaciu w kategorii „Sport” W drużynowych istrzostwach Polski 2017r. – karabin pneumatyczny postawa leżąc – złoty medal, XII Wojewódzka impreza sportowo – integracyjna Turniej w strzelectwie pneumatycznym 2017r., indywidualnie – II miejsce (srebro), Od wielu lat biorę czynny udział w różnych koncertach, na które zostałam zaproszona. W czerwcu 2019r. – zdobyte wyróżnienie w konkursie piosenki Jacka Kaczmarskiego w Bydgoszczy. W Grudziądzu 2019 w konkursie piosenki „LATARNIA”- nagroda GRAND PRIX.
w Światłowni zaśpiewam utwory Ewy Bem, Ryszarda Rynkowskiego, Danuty Błażejczyk.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem