Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Jesienna przygoda w parku

Gdzie?
Jesienna przygoda w parku

Informacje od Organizatora:
W programie gra terenowa i zwiedzanie Zaginionego Świata z przewodnikiem
Integralnymi częściami całej zabawy są gra terenowa i zwiedzanie z przewodnikiem Zaginionego Świata. Aby wziąć w niej udział, należy wysłać zgłoszenie wraz z informacją o liczbie uczestników na e-maila wera.alichniewicz@myslecinek.pl. Następnie już na miejscu trzeba kupić za 15 zł od osoby specjalną opaskę umożliwiającą udział w wydarzeniu (od godz. 11 w kasie Parku Rozrywki)  i można ruszyć z przygotowaną przez nas mapą na poszukiwania ukrytych na terenie parku elementów (w godz. 12-14), a w godz. 13 lub 15 udać się na wyprawę do świata pradawnych stworzeń razem z przewodnikiem, który opowie wiele szczegółów.  Zakup wejściówki uprawnia także do przebywania na terenie Parku Rozrywki w danym dniu.
W grze terenowej mogą brać udział grupy złożone z kilku osób lub pojedynczy uczestnicy. Ostatni chętni zostaną wypuszczeni na trasę o godzinie 14. Na zakończenie każda ekipa dostanie pamiątkowy certyfikat i drobny upominek.
Zapisy odbywać się będą od godziny 12 w piątek 18 września do godziny 10 w piątek 25 września. Limit uczestników to 60 osób. Spośród wszystkich zgłoszeń po wydarzeniu wylosowane zostaną dwa podwójne bilety łączone, a szczęśliwcy zostaną powiadomieni drogą mejlową.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem