Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wirtualne Małe Animocje

Gdzie?
Wirtualne Małe Animocje

Informacje od Organizatora:


Drodzy Kochani Widzowie, miłośnicy kina,
w związku z zamknięciem kin i zawieszeniem 10. festiwalu Animocje przygotowaliśmy dla Was i Waszych dzieci „projekcje” internetowe.
Przeszukaliśmy naszą pamięć i Internet, aby zebrać w jednym miejscu najciekawsze dostępne krótkometrażowe animacje dla młodych wiekiem i duchem kinomanów.
Powstały dwa zestawy filmów – odpowiednie do wieku 4+ i 7+ – które w postaci playlist udostępnimy Wam w podanych terminach i godzinach:
19.04, godz. 10.00 – 4+
Czy wiecie, czym w nocy zajmują się małe nietoperze? Lub co dzieje się z zagubionymi skarpetkami? A czy tramwaje mogą mieć przygody? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w pierwszym pokazie Wirtualnych Małych Animocji. To jednak nie wszystko. Poznacie też wielu wyjątkowych bohaterów i ich niezwykłe przygody.
Mała żyrafa znajdzie przyjaciela o wyjątkowo długiej szyi, mały ptaszek będzie musiał uporać się z gąsienicą i lisem, a dom wyruszy na poszukiwania zamieszkującej go rodziny. Odkryjecie nadzwyczajnych mieszkańców egzotycznej wyspy oraz osobliwą owcę, o którą martwią się rodzice. Spotkacie też postaci z mitologii greckiej oraz chłopca w sombrero i wesołą lamę.
17.05, godz. 10.00 – 7+
Więcej informacji wkrótce.
Filmy zostaną udostępnione w postaci linku do Vimeo.com na stronie www.animocje.com oraz w wydarzeniu i profilu Animocji na Facebooku.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem